Amerykańskie premiery w Orange

Od 21 maja internauci korzystający z wirtualnej wypożyczalni Orange oraz klienci usługi telewizyjnej Orange TV mają dostęp do specjalnej oferty PREMIUM VOD. Znajdą tu filmy amerykańskiej produkcji, które w Polsce nie miały premiery kinowej i po raz pierwszy będzie je można obejrzeć właśnie w usłudze wideo na życzenie. W ofercie Orange Polska filmy będą dostępne jeszcze przed ich premierą na DVD. Od dziś dostępna jest pierwsza propozycja dla miłośników kina akcji – film „Parker” z Jasonem Stathamem w roli głównej.

Nowe filmy w PREMIUM VoD będą się pojawiać co 2 tygodnie, każdy na okres dwóch tygodni i będzie je można wypożyczyć w cenie 11 zł.

Wśród kolejnych tytułów w Premium VoD będzie można obejrzeć między innymi film „Likwidator” z powracającym w świetnej formie Arnoldem Schwarzeneggerem, „Twardziele” – komedia kryminalna z udziałem zdobywców Oscarów: Ala Pacino („Zapach kobiety”), Christophera Walkena („Łowca jeleni”) i Alana Arkina („Operacja Argo”), „Czas zemsty” z Collinem Farrelem czy „Połączenie” z Halle Berry.

Źródło: orange.plNapisz komentarz

Your email is never shared. Pola wymagane oznaczone sa *

*
*

FINALTECH – naprawa laptopów | naprawa konsol | naprawa urządzeń Apple