Kompleksowy serwis urządzeń marki Apple

Zlecenie naprawy

 

Produkty firmy Apple to wyjątkowe urządzenia. Genialne w swojej prostocie, niezastąpione w użytkowaniu. Są naszym nieodłącznym wyposażeniem, używamy ich na co dzień i nie chcemy się z nimi rozstać. Tym większy spotyka nasz zawód gdy odmawiają współpracy. Choć nie zdarza się to często, wymagana jest jednak ich fachowa naprawa. Korzystając z naszego serwisu, szybko odzyskacie satysfakcję z ponownego uruchomienia i użytkowania swojego skarbu marki Apple.

Jako że sami jesteśmy fanatykami sprzętu firmy z Cupertino, podchodzimy do nich z należytą starannością i profesjonalizmem zachowując surowe normy jakości.

Poniżej lista najczęściej spotykanych problemów jakie pojawiają się w produktach Apple, które wymagają naprawy. Nasz serwis zna je doskonale i wie jak je rozwiązać.

Macbook, Macbook PRO, Macbook Air:

-          Straciłeś ważne dane?
-          Matryca uległa uszkodzeniu?
-          Na ekranie wyświetlają się przekłamania (artefakty)?
-          Uszkodziła się płyta główna, układ graficzny?
-          A może pękły zawiasy lub element obudowy?

Mac Pro, MacMini, iMac, X Serwer

-          Komputer nie uruchamia się?
-          System nie startuje?
-          Działa niestabilnie, zawiesza się?
-          Na monitorze wyświetlają się przekłamania (artefakty)?

Szybka naprawa dzięki własnej bazie części zamiennych

Nasz serwis posiada własny magazyn części i podzespołów firmy Apple oraz kompatybilnych. Dzięki temu naprawa przebiega przede wszystkim bez zbędnych opóźnień. Nadrobiony czas w trakcie naprawy poświęcamy na szczegółowe testy wszystkich komponentów.
Przeprowadzimy także serwis sprawnych urządzeń Apple, dokonując czyszczenia wnętrza oraz prewencyjnej kontroli poszczególnych podzespołów.

Zapraszamy – profesjonalny serwis i naprawa urządzeń marki Apple!

Na wszystkie wykonane naprawy
UDZIELAMY PISEMNEJ, 3-MIESIĘCZNEJ GWARANCJI oraz wystawiamy Fakturę VAT.

Nawiązujemy współpracę z firmami z całej Polski – w dziedzinie napraw sprzętu Apple -oferujemy umowy partnerskie oraz dodatkowe rabaty. Naprawa Twojego sprzętu nie potrwa długo, a jego funkcjonowanie znów będzie wyjątkowe. Zapoznaj się ze szczegółami i skontaktuj się telefonicznie z jednym z konsultantów naszego serwisu Apple.

FINALTECH – naprawa notebooków | naprawa konsol | naprawa urządzeń Apple