CDP.pl z ofertą filmową

Spółka CDP.pl z grupy CD PROJEKT rozpoczęła zamknięte testy serwisu filmowego. Po zakończeniu testów do oferty platformy cyfrowej CDP.pl trafi nowa kategoria produktów, czyli filmy. W przeciwieństwie do innych serwisów internetowych, na CDP.pl widz nie będzie płacił za wypożyczenie lub jednokrotne obejrzenie filmu, ale pozostanie jego właścicielem na zawsze.

Nowy serwis filmowy CDP.pl będzie oferował tytuły z gatunku science-fiction, horroru, jak i filmy obyczajowe oraz kino alternatywne. Platforma umożliwi wielokrotne oglądanie zakupionego filmu i będzie funkcjonować w modelu DTO (download-to-own) oraz streamingu w technologii Microsoft Silverlight.

W pierwszym etapie beta-testów specjalnie wybrana grupa 100 użytkowników (testerzy zewnętrzni, pracownicy CDP.pl oraz wybrani kliencie serwisu) będzie testować nowo wprowadzone rozwiązania, a ich opinie posłużą do wyeliminowania potencjalnych błędów oraz dopracowania funkcjonalności przed publicznym uruchomieniem nowej kategorii.

W drugim etapie CDP.pl zaprasza do testów szerszą grupę użytkowników. Wszyscy chętni do wzięcia udziału w tym etapie mogą zarejestrować się na stronie www.cdp.pl/testy-filmow, gdzie znaleźć można formularz rejestracyjny do pozostawienia swoich danych. Spośród wszystkich osób, które zarejestrują się na stronie zostanie wylosowana kolejna grupa testerów – liczba osób dopuszczonych do tego etapu jest ograniczona. Dla wszystkich aktywnie testujących serwis przygotowano atrakcyjne filmy, e-booki i gry gratis.

Źródło: cdprojekt.comNapisz komentarz

Your email is never shared. Pola wymagane oznaczone sa *

*
*

FINALTECH – naprawa laptopów | naprawa konsol | naprawa urządzeń Apple