Kanał TVP Info startuje na YouTube

Telewizja Polska S.A. uruchomiła w środę 24 kwietnia kolejny kanał dostępny na platformie YouTube. Tym razem jest to pierwszy w Polsce oficjalny kanał telewizji informacyjnej – TVP INFO, najpopularniejszej stacji informacyjnej w Polsce.

Na kanale TVP Info można znaleźć materiały wideo dotyczące bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie, publicystykę i komentarze. Materiały wideo dodawane będa kilka do nawet kilkunastu razy dziennie.

Docelowo myślimy o znacznym i systematycznym zwiększaniu zawartości kanału. Naszą ambicją jest dodawanie rocznie do kanału kilku tysięcy nowych materiałów wideo. Zawsze chcieliśmy być anteną blisko zwykłych ludzi i mamy nadzieję, że dążenie to znajdzie odzwierciedlenie w tym przedsięwzięciu – mówi dyrektor Ośrodka Programów Regionalnych i redaktor naczelny TVP INFO Jan Szul.

Kanał startuje z ponad 400 materiałami filmowymi, na udostępniane materiały składają się zarówno newsy jak i materiały o charakterze publicystycznym i komentatorskim. Od dziś będzie on stale aktualizowany o nowe treści.

Źródło: tvp.plNapisz komentarz

Your email is never shared. Pola wymagane oznaczone sa *

*
*

FINALTECH – naprawa laptopów | naprawa konsol | naprawa urządzeń Apple