Naprawa komputerów typu PC / MAC / All-in-one

Zlecenie naprawy

Komputer, który jeszcze niedawno pracował szybko i stabilnie zaczyna nagle nie dostrzegać napędów, zawiesza się coraz częściej, przerywa kopiowanie, programy uruchamiają się wolno i pracują niestabilnie. Te dziwne objawy pojawiają się nagle, giną i powracają na nowo.

Przyczyną takiego zachowania może być niestabilna praca zasilacza, w następstwie czego dochodzi do gwałtownych skoków napięcia rdzenia procesora, a w ślad za tym – podobnych skoków temperatury płyty głównej. Niestabilna praca zasilacza może w końcu doprowadzić do gwałtownego przepięcia i uszkodzenia wszystkich komponentów komputera.

FINALTECH zajmuje się serwisem pogwarancyjnym komputerów wszystkich marek i swiadczy ekspresowe usługi Pogotowia Komputerowego. Proponujemy kompleksowe usługi typu:

- naprawa uszkodzonej elektroniki na płycie głównej
- wymiana kondensatorów i układów SMD
- naprawa socketów
- naprawa BGA, naprawa zasilania na płycie głównej
- czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia
- instalacja i konfiguracja systemowa
- instalacja/aktualizacja sterowników
- zabezpieczenia przed wirusami
- archiwizacja danych na nośnikach

Usługi obejmują diagnostykę i testy, naprawy elektroniki, konserwację i czyszczenie sprzętu, a nawet wymianę podzespołów.

Na wszystkie wykonane naprawy UDZIELAMY PISEMNEJ, 3-MIESIĘCZNEJ GWARANCJI oraz wystawiamy Fakturę VAT.

Nawiązujemy współpracę z firmami z całej Polski – w dziedzinie napraw oferujemy umowy partnerskie oraz dodatkowe rabaty. Zapoznaj się ze szczegółami i skontaktuj się telefonicznie z jednym z naszych konsultantów.

FINALTECH – serwis laptopów | naprawa konsol | naprawa urządzeń Apple