Nietypowe urządzenia elektroniczne

Zlecenie naprawy

Jesteśmy firmą, która oferuje usługi związane z naprawą sprzętu elektronicznego powszechnego użytku, profesjonalnego sprzętu elektronicznego oraz urządzeń i podzespołów automatyki przemysłowej, takie jak:

- zasilacze UPS, serwery, monitory LCD
- telefony komórkowe wszystkich producentów, odtwarzacze mp3 i mp4
- aparaty i kamery cyfrowe
- modemy, routery, odbiorniki TV
- GameBoy-e, Nintendo, palmtopy, iPad-y
- drukarki laserowe, urządzenia wielofunkcyjne
- wykonujemy usługi wymiany wtyków DC w zasilaczach
- urządzenia do diagnostyki pojazdów, układy sterownicze, wbudowane moduły GPS w pojazdach
- ponadto inne, również te bardzo nietypowe układy i urządzenia elektroniczne, których naprawy z różnych względów często nikt nie chce się podjąć (duży stopień skomplikowania, brak schematów, trudności w zdobyciu części itp).

Najczęściej trafia do nas elektronika, która została uszkodzona na wskutek przepięcia, zalania, nieprawidłowego podłączenia urządzenia, przegrzania, braku obrazu, złej jakosci wydruku, z problemami software-u…

Usuwamy trudne, skomplikowane i ciężkie do zlokalizowania usterki. Posiadamy odpowiedni sprzęt serwisowy do diagnozy i napraw oraz dużą bazę niezbędnych materiałów, podzespołów i części zamiennych.Do każdej naprawy podchodzimy ze szczególną starannością i rzetelnością. Usuwamy nie tylko uszkodzone elementy ale także przyczynę powstania usterki, co daje nam pewność niezawodnego działania urządzenia przez długi czas.

Każdy klient chce wiedzieć czy naprawa jest dla niego opłacalna. Wychodząc na przeciw tej potrzebie po przyjęciu urządzenia do serwisu w pierwszej kolejności diagnozujemy uszkodzenie i określamy koszt naprawy. Następnie informujemy właściciela sprzętu telefonicznie o kosztach wykonania usługi oraz terminie wykonania. Wiemy jakie to ważne aby odbiorca naszych usług nie stracił do nas zaufania.

Na wszystkie wykonane naprawy
UDZIELAMY PISEMNEJ, 3-MIESIĘCZNEJ GWARANCJI oraz wystawiamy Fakturę VAT.

Nawiązujemy współpracę z firmami z całej Polski – w dziedzinie napraw oferujemy umowy partnerskie oraz dodatkowe rabaty. Zapoznaj się ze szczegółami i skontaktuj się telefonicznie z jednym z naszych konsultantów.

FINALTECH – naprawa laptopów | naprawa konsol | naprawa urządzeń Apple