Serwis i naprawa konsol

Zlecenie naprawy

USZKODZONA KONSOLA?

FINALTECH posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie napraw konsol wszystkich typów i producentów. Oczywiście głównym atutem firmy jest doskonała znajomość topowych na rynku produktów, takich jak SONY Playstation 3 czy Microsoft XBOX 360. Konsole te posiadają liczne wady produkcyjne określane jako RROD, YLOD, Error E71 etc., czy też tzw. artefakty (przekłamania obrazu). Niezależnie od rodzaju usterki jesteśmy firmą, której możesz powierzyć swoją konsolę, czy to jedną z ww. czy też np. Nintendo WII, Sony PSP i in.

Twoja konsola się przegrzewa? Nie startuje? Pojawiły się artefakty?

DOBRZE TRAFIŁEŚ

Pomiń pośredników, amatorskie firmy wykonujące naprawy nieprofesjonalnym sprzętem. Zależy Ci na rzetelnej i w pełni profesjonalnej naprawie Twojej konsoli? Masz dosyć straconego czasu? Dobrze trafiłeś. Jesteś u źródła.
Firma FINALTECH jest “ostatnim ogniwem” w dziedzinie konsol oraz elektroniki komputerowej.

Oferujemy diagnozę/naprawę oraz przesyłkę konsoli w obie strony – od i do klienta firmą kurierską UPS (ubezpieczenie + gwarancja dostawy na następny dzień). Diagnozę uszkodzenia Państwa sprzętu wykonujemy w ciągu 3 dni roboczych od jego otrzymania. Po tym okresie są Państwo informowani o rodzaju uszkodzenia oraz kosztach naprawy.

Jesteś z Bydgoszczy? Dostarcz sprzęt do naszej siedziby i skorzystaj z porad naszych konsultantów.

Jeśli dana część okaże się trwale uszkodzona lub koszt naprawy przewyższa wartość uszkodzonego przedmiotu oferujemy alternatywne rozwiązania. Posiadamy własny magazyn części zamiennych dla konsol takich producentów jak Sony oraz Microsoft.

Na wszystkie wykonane naprawy
UDZIELAMY PISEMNEJ, 3-MIESIĘCZNEJ GWARANCJI oraz wystawiamy Fakturę VAT.

Nawiązujemy współpracę z firmami z całej Polski – w dziedzinie napraw oferujemy umowy partnerskie oraz dodatkowe rabaty. Zapoznaj się ze szczegółami i skontaktuj się telefonicznie z jednym z naszych konsultantów.

Specjalnością firmy FINALTECH jest naprawa konsol różnych producentów, tych najbardziej popularnych, a także nietypowych. W ofercie znajduje się m.in. naprawa PS3 oraz naprawa Xbox. Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu oferowany serwis PS3 jest gwarancją pomyślnej naprawy nawet najtrudniejszej usterki. Istotny jest też fakt, że nasz serwis Xbox oraz konsol PS stosuje tylko profesjonalny sprzęt. Ponadto, za sprawą obsługi kuriera do firmy mogą się zgłaszać klienci z całej Polski.