serwis laptopów asus

Serwis Asus Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami

Wiele osób, szukając sprzętów dostępnych w dobrej cenie tak dla firm, jak i dla osób prywatnych, a jednocześnie wyróżniających się nowoczesnym designem i innowacyjnością wybiera produkty właśnie od tego producenta. ASUS proponuje swoim klientom na całym świecie szeroką gamę nowoczesnych, solidnych urządzeń, takich jak choćby notebooki i ultrabooki, tablety, telefony, płyty główne, karty graficzne, oczywiście komputery stacjonarne, a także wiele innych. Marka ta coraz bardziej rośnie w siłę, dlatego również i FINALTECH z Bydgoszczy proponuje profesjonalny serwis sprzętu tego producenta. U nas możliwe jest dokonanie wszelkiego typu napraw.

Serwis i naprawa laptopów marki Asus

Komputery, telefony czy tablety, jak to sprzęt elektroniczny, w każdej chwili może ulec awarii – z winy właściciela lub też nie. Jakakolwiek nie byłaby przyczyna usterki, serwis ASUS proponuje takie usługi, jak naprawę układów zasilania, płyt głównych czy kart graficznych, a nawet pozbycie się skutków zalania. Pomagamy również w przypadku takich uszkodzeń, jak:

Korzystając z usług FINALTECH z Bydgoszczy, macie pewność, że przesłany do naszego serwisu ASUS sprzęt będzie naprawiony niezwykle dokładnie. Dodatkowo nasi klienci mają gwarancję, że otrzymają swoje urządzenie z powrotem w ciągu zaledwie czternastu dni roboczych – jeżeli z jakiegokolwiek powodu ten termin musiałby zostać przedłużony, zostaniecie o tym od razu poinformowani. Co warto zaznaczyć, na naprawy dokonywanie w naszym serwisie ASUS dajemy gwarancję od czternastu dni aż do nawet dwunastu miesięcy w zależności od rodzaju usterki.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania. Serwis ASUS FINALTECH obsługuje klientów nie tylko z Bydgoszczy, ale także z całej Polski. Możliwe jest przesłania do nas sprzętu kurierem, a także ten sam sposób jego odesłania. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie.

tel