serwis laptopów dell

Serwis Dell Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami

Komputery, laptopy, tablety oraz wiele innych urządzeń tej znanej amerykańskiej marki cieszą się uznaniem konsumentów już od kilkudziesięciu lat. Zdobyły popularność zarówno wśród największych firm, jak i klientów indywidualnych dzięki wytrzymałości oraz wysokiej jakości wykonania, a jednocześnie bardzo dobrej cenie. Niestety, jak każdy inny sprzęt elektroniczny, również te urządzenia ulegają awariom zarówno z powodu niepoprawnego użytkowania, jak i zwykłych usterek technicznych. Dlatego właśnie nasza firma z Bydgoszczy proponuje profesjonalny serwis sprzętu Dell, w którym można znaleźć pomoc, w nawet wydawałoby się beznadziejnych sytuacjach.

Serwis i naprawa laptopów marki Dell

FINALTECH oferuje naprawy obejmujące między innymi:

Jako profesjonalny serwis z Bydgoszczy przyjmujemy urządzenia zalane, upuszczone oraz uszkodzone w każdy inny sposób. Można się do nas udać również w przypadku, gdy laptop, tablet czy komputer stacjonarny po prostu się przegrzewa, zaczyna samoistnie się wyłączać lub gdy programy nie działają tak, jak dotychczas. Co warto zaznaczyć, czas naprawy sprzętu marki Dell to maksymalnie czternaście dni roboczych. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu czas ten będzie musiał zostać wydłużony, klient zostanie o tym poinformowany. Dodatkowo, na nasze naprawy dajemy gwarancję od czternastu dni do dwunastu miesięcy, w zależności od rodzaju usterki.

Zajmujemy się serwisem urządzeń Dell najróżniejszych serii, zarówno komputerów stacjonarnych, laptopów, jak i tabletów. Przyjmujemy starsze oraz młodsze modele, takie jak choćby sprzęt OptiPlex, notebooki Latitude, Vostro czy mobilne stacje robocze Dell Precision, a także tablety i telefony Dell Steak, Flash, Aero, Smoke oraz wiele innych. Jako fachowcy w dziedzinie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby urządzenia zostały naprawione szybko, trwale oraz precyzyjnie i mogły służyć naszym klientom przez jeszcze długi czas. Co więcej, w przypadku utraty danych z dysku twardego, jesteśmy w stanie pomóc w ich odzyskaniu nawet w stu procentach.

Jako serwis Dell z Bydgoszczy o długim doświadczeniu i świetnie dobranej kadrze specjalistów z zakresu elektroniki, FINALTECH przyjmuje zlecenia z całej Polski. Wystarczy wypełnić wniosek o naprawę i wysłać sprzęt do nas, abyśmy mogli mu się przyjrzeć. Jeśli zadecydujemy, że koszt całej operacji przewyższa wartość nadesłanego sprzętu, skontaktujemy się z osobą, która go do nas przysłała i zaproponujemy korzystniejsze rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub też mailowego – odpisujemy najszybciej jak to możliwe. Osoby pracujące w naszym serwisie odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania. Dodatkowo, dla firm z całego kraju oferujemy również umowy partnerskie, a co za tym idzie niezwykle korzystne rabaty na nasze usługi.

tel