serwis laptopów hp

Serwis HP Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami

Choć ta amerykańska firma, powstając kilkadziesiąt lat temu, specjalizowała się początkowo w tworzeniu przyrządów elektronicznych, takich jak woltomierze, oscyloskopy czy analizatory widma, to w ciągu swojej działalności niesamowicie szybko się rozwinęła i stała się jednym z wiodących na rynku producentów między innymi laptopów, smartfonów, drukarek czy tabletów. Z tego względu zajmujemy się również profesjonalnym serwisem właśnie urządzeń HP. Korzystając z usług FINALTECH z Bydgoszczy, możecie mieć pewność, że zepsuty sprzęt zostanie naprawiony możliwie szybko, a jednocześnie dokładnie.

Serwis i naprawa laptopów marki HP

Nasz serwis proponuje pomoc w awariach sprzętu marki HP takich serii jak choćby:

Przyjmujemy komputery osobiste, skanery, drukarki czy smartfony, zajmujemy się także naprawą serwerów. Nasz serwis HP z Bydgoszczy oferuje usługi wymiany szybki i klawiatury, naprawy układów chłodzenia i BGA, uszkodzonych gniazd czy obwodów zasilania, a także kompleksową pomoc w przypadkach zalania lub upuszczenia. Dodatkowo zajmujemy się również naprawą oraz instalowaniem systemów operacyjnych i tworzeniem kopii zapasowych danych. Poradzimy sobie z właściwie każdą awarią czy to spowodowaną działaniami ludzkimi, czy też niezależnymi, związanymi z wiekiem lub wadami sprzętu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem HP z Bydgoszczy poprzez maila oraz telefonicznie bezpośrednio z konsultantami. Proponujemy również wypełnienie specjalnie przygotowanego formularza kontaktowego, poprzez który można w niezwykle łatwy sposób zgłosić awarię sprzętu i podać wstępne dane oraz rodzaj usterki. Na wszelkie naprawy urządzeń elektronicznych marki HP możemy zaoferować gwarancję – jej długość zależy od rodzaju uszkodzeń. Co więcej, jeśli stwierdzimy, że naprawa danego sprzętu nie jest już opłacalna, jak najszybciej skontaktujemy się z klientem i przedstawimy wszelkie możliwe w takiej sytuacji opcje.

tel