Naprawa ekspresów do kawy
Serwis

Naprawa ekspresów do kawy DeLongi, Siemens - Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami

Gdzie zlecić naprawę ekspresu do kawy, gdy minie okres gwarancji? Wybierz sprawdzony serwis – Finaltech. Przekaż nam dowolne urządzenie, w tym najbardziej znanych producentów (takich jak Jura, Krups, Philips, Saeco czy DeLonghi). Już niedługo znów będziesz cieszyć się ulubionym napojem i serwować go gościom – w domu, biurze czy restauracji. Jak wygląda naprawa w Finaltech i dlaczego warto? Sprawdź!


Serwis ekspresu do kawy – postaw na oszczędność

Jednym z najczęściej psujących się urządzeń po zakończeniu okresu gwarancyjnego jest ekspres do kawy. Naprawa pozwala jednak cieszyć się sprzętem przez dłuższy czas. To duża oszczędność pieniędzy i środowiska naturalnego. Tym bardziej że w Finaltech otrzymujesz dodatkowo gwarancję 3–6 miesięcy na reparowane przez nas urządzenie. Dzięki temu sprzęt jest chroniony przez kolejne miesiące, a Ty masz pewność, że w razie potrzeby serwis będzie w cenie. Kiedy warto zgłosić się do Finaltech? Najczęstsze usterki to:

Naprawa ekspresu do kawy to najlepszy sposób, by przywrócić działanie urządzenia i oszczędzić sporo pieniędzy na zakupie nowego!

Serwisujemy ekspresy do kawy produkowane przez wszystkich wiodących producentów takich jak:
Krups, DeLonghi, Jura, Saeco, SIEMENS, Zelmer, BOSCH, Nivona, PHILIPS i innych.Jakie ekspresy naprawiamy w Finaltech?

Finaltech działa już od lat 90. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naprawiamy urządzenia takich marek, jak Krups, Jura, Saeco, DeLonghi, Philips, Siemens, Melitta, Miele, Bosch czy Nivona, a także innych producentów. Wiemy, jak są zbudowane i w jaki sposób najczęściej się psują, co pozwala wykonać szybką i sprawną naprawę

.

Jaki sprzęt możesz nam przekazać? Prowadzimy serwis ekspresów do kawy

:

Nie ma również znaczenia, czy jest to urządzenie do użytku domowego czy profesjonalne. Serwisujemy zarówno standardowe sprzęty wykorzystywane na co dzień, jak i te barowe, kawiarniane czy biurowe.

Jak wygląda naprawa ekspresów w Finaltech?

Mamy wiele lat doświadczenia w serwisie ekspresów. Wypracowaliśmy więc system, dzięki któremu wszystko odbywa się szybko i wygodnie. Jak krok po kroku wygląda naprawa?

  1. Wypełniasz formularz, w którym podajesz rodzaj sprzętu, nazwę, opis uszkodzenia, swoje dane itp.
  2. Wysyłasz lub przywozisz sprzęt – możesz zamówić u nas kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę.
  3. Przyjmujemy sprzęt w naszym serwisie, wykonujemy diagnozę i przekazujemy Ci informację na temat wyceny.
  4. Naprawiamy ekspres i szczegółowo sprawdzamy, czy wszystko działa już prawidłowo.
  5. Otrzymujesz działające urządzenie, fakturę i gwarancję na 3-6 miesięcy. Możesz delektować się kawą!
Formularz zgłoszenia naprawy

Dlaczego warto wybrać serwis ekspresów do kawy Finaltech?

Jeśli Twój ekspres do kawy się zepsuł – np. zablokował czy rozszczelnił – skorzystaj z pomocy profesjonalistów z serwisu Finaltech. Dzięki temu:

tel