serwis i naprawa telewizorów

Serwis Telewizorów Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami

W dzisiejszych czasach sprzęty te mają szerokie zastosowanie i niekoniecznie służą już tylko do oglądania filmów czy seriali. W efekcie telewizory stały się urządzeniami innowacyjnymi, a także również o wiele bardziej skomplikowanymi niż kiedyś. Właśnie dlatego, jeśli chcielibyście naprawić tego typu sprzęt, warto skorzystać z serwisu, który gwarantuje wysoką jakość naprawy w dobrej cenie i daje gwarancje, że awaria już długo się nie powtórzy.

FINALTECH z Bydgoszczy przyjmuje urządzenia wielu światowych marek, takich jak choćby Samsung, Philips, Panasonic, Manta, Thomson, LG, Sony czy Funai. Co warto zaznaczyć, zajmujemy się naprawą sprzętów zarówno starszych, jak i młodszych: telewizorów teleskopowych, LCD, plazmowych oraz innych. Pomagamy w przypadku najróżniejszego rodzaju usterek, między innymi przy:

Napraw telewizor w Finaltech Bydgoszcz

Jako w pełni profesjonalny serwis telewizorów z Bydgoszczy proponujemy naszym klientom wycenę kosztów naprawy urządzenia oraz jego pełną diagnozę. Zostajecie dokładnie poinformowani, za co i ile zapłacicie. Dodatkowo, jeżeli cena okaże się przewyższać wartość dostarczonej elektroniki, pracownicy zaproponują inne korzystne rozwiązanie problemu. Pracownicy FINALTECH odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania.

Wśród najczęstszych napraw, jakie wykonuje nasz serwis telewizorów z Bydgoszczy, należy wymienić pomoc z zepsutym gniazdem czy zasilaczem, wymianę modułu inwertera i procesora obrazu, a także choćby naprawę układu odchylania pionowego. Cały proces zgłaszania do nas sprzętu jest niezwykle prosty. Wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na stronie i wysłać do nas urządzenie. Po jego otrzymaniu, pracownicy serwisu w ciągu trzech dni roboczych dokonują dokładnej diagnozy usterek. Szkoda naprawiana jest do czternastu dni roboczych – jeżeli ta data miałaby się w jakikolwiek sposób przesunąć, klienci są o tym na bieżąco informowani. Można również kontaktować się bezpośrednio z nami pod podanymi numerami telefonów lub poprzez email.

Oddając telewizor w ręce bydgoskiej firmy FINALTECH, macie pewność, że wycena naprawy będzie uczciwa, a przy tym dokładna. Na ostateczny koszt wpływa wiele czynników, jak choćby rozległość uszkodzeń, wielkość oraz rodzaj sprzętu czy sama cena części zamiennych, a także to, jak szybko możliwy jest ich zakup. Staramy się jednak, aby ostateczne koszty były możliwie najmniejsze. Co ważne jednak, na wszystkie naprawy dajemy gwarancję od czternastu dni do nawet dwunastu miesięcy w zależności od rodzaju uszkodzenia.

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem telewizorów w Bydgoszczy. Przyjmujemy zlecenia na naprawy urządzeń najróżniejszych marek z całej Polski. Posiadamy niezbędne oprzyrządowanie oraz podzespoły, dzięki czemu usługę jesteśmy w stanie wykonać możliwie szybko. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy i przedsiębiorstwa.

tel